PİŞMANLIK şarkısı ile gönüllere taht kuran ünlü sanatçı İlkay Tan, Cumhuriyet Bayramı Kutlaması kapsamında Ortaca Belediye Başkannı Alim Uzundemir’i ziyaret etti.
ilkay Tan,”Bizim için en önemli bayram olan Cumhuriyet Bayramını ilçemizde en güzel şekilde kutlama çalışmaları hazırlayan Belediye Başkanımız Sayın Alim Uzundemir’i ziyret ettik. Hem bayram kutlaması hem de yaptığı güzel çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Başkanımız mütevazi ve samimi duruşu ile 3 yıldan beri bölge halkının gönlüne taht kurdu. Bizde yaptığı hizmetleri bilen bir sanatçı olarak hem kendisini tebrik etmek Cumhuriyet Bayramımızı kutlamak istedik. Güzel karşılaması ve bizimle yakından ilgilendiği için de teşekkür ediyorum” diye konuştu.


İLKAY TANN İLE TANIŞMAK PİŞMANLIĞI DİNLEMEK RUHUMA İYİ GELDİ
Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir’de “İlçemde yaşayan tüm sanatçı kardeşlerime kapım sonuna kadar açık. Ben halkın içinden geldim, halk gibi yaşayan biriyim. Benim makam mevki sevdam hiç olmadı olmayacak da. Ancak bugün ilkay hanımın ‘PİŞMANLIK’ şarkısı ruhuma iyi geldi. kendisi bundan böyle belediyemizin yapacağı her türlü etkinlikte hak ettiği yeri alacaktır. Bizi ziyaret ederek mutlu ettiler kendilerini kutluyorum teşekkür ediyorum. Bu vesile ile ‘Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun’ dileklerimi de iletiyorum” şeklinde konuştu

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram