Son zamanlarda yaşanan aşırı zamlar, Erdoğan ve AKP yöneticileri ile milletvekillerinin tutumları, AKP seçmenini partiden uzaklaştırarak, topluca başka partilere gitmesine neden oluyor.

20 yıllık iktidarının ardından Erdoğan’ın ülkeyi iflasa götürmesi sonucunda yaşanan aşırı zamlardan dolayı AKP’liler partiyi terk ediyor. Özellikle İyi Parti’yi tercih eden AKP seçmeni bugün de yine topluca İyi Parti’ye geçtiler.

Geçen hafta 300’den fazla vatandaşın üye olduğu İyi Parti’ye bugün de eski belediye meclis üyeleri, AKP’nin ilçe kurucuları üyelikleri sonucunda rozet töreni yapıldı.

İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban’ın hazırladığı törene Genel Başkan Yardımcısı Metin Ergün, eski Belediye Başkanı Behçet Saatçı ve  Meral Akşener’in rozet takarak partiye üye olan AKP Eski belediye meclis üyesi ve iş adamı Onat Akdu da katıldı.

Fethiye’nin tanınmış iş insanları Sinem ve Cem Erkin ve İlter Türkmen ile birlikte bir grup AKP’li partilerinden istifa ederek İyi Parti’ye geçtiler.

İlçe Başkanı Ali Fatih Çoban; “Partimize olan ilgiden dolayı elbette çok memnunuz. Bundan sonra da ilgi artarak devam edecektir. Halkımız ülkemizin yaşadığı sorunları İyi Parti’nin çözeceğine inandığı için partimize geliyorlar. Önümüzdeki günlerde daha çok katılımlar bekliyoruz”

Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error

Enjoy this blog? Please spread the word :)

YouTube
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram